5 років

гарантія

24/7

сервіс

8-48h

тривалість горіння

до 91%

ККД

НОВИНИ

ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ ТРИВАЛОГО ГОРІННЯ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА АЛЬТЕП-ЦЕНТР

ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ КОМПАНІЇ!

Багаторічний досвід виробництва опалювального обладнання та постійна модернізація технологічного процесу дозволяють нашій компанії виготовляти багатофункціональні і довговічні котли. Співпрацюючи з перевіреними постачальниками матеріалів та використовуючи новітнє обладнання, ми випускаємо продукцію, адаптовану до роботи в різних кліматичних умовах. Ознайомившись з асортиментом від компанії Альтер-центр, будь-який клієнт зможе знайти модель, яка підходить по функціоналу та вартості.

Альтеп-центр
ТОПОВІ МОДЕЛІ
ПОРТФОЛІО ПРОДУКЦІЇ
  • автоматичні моделі KT-2E-SH і KT-3E-SH, які характеризуються високою продуктивністю і простотою обслуговування за рахунок наявності шнековою подачі палива.
  • багатоцільові опалювальні пристрої KT-1E і KT-2E, оснащені мікропроцесорним регулятором і функціонуючі в цілодобовому режимі горіння.
  • універсальні котли твердопаливні моделі KT-3E, пристосовані до спалювання різних видів твердого палива та обладнані низкою додаткових пристосувань (повітродувкою, контролерів, регулятором тяги).

[/list_bullet][list_bullet icon=”check” icon_color=”#ed1e24″]

У зв’язку з тим, що використання газових і електричних в більшості випадку обходитися дорого і не завжди представляється можливим через відсутність доступу до комунікацій, все більш популярними стають котли на твердому паливі. На власному досвіді переконатися в тому, що установка подібних пристроїв на підприємстві або в заміському будинку є найбільш вигідним варіантом, для кожного клієнта компанії Альтер-центр. В розпорядженні замовників є моделі різної комплектації, що мають цілий ряд переваг, а саме:

  • Незалежність котла від електричних мереж та наявності газопроводу – всі моделі, представлені в каталозі, функціонують на твердому паливі й завдяки наявності датчика температур дозволяють зберегти потрібну температуру.
  • Мінімальні витрати на обслуговування і раціональна витрата палива – опалювальні котли тривалого горіння KT-1E, KT-2E і KT-3E виробництва Альтеп-центр можуть працювати не тільки на дровах і вугіллі фракції 5-50 мм, а й на торф’яних брикетах, а також на суміші «еко-горошку» і відсіву. При підвищенні температури вище встановленої процес горіння автоматично зупиняється, що забезпечує економічність.
  • Високі показники ККД (88%) і велика тривалість горіння.
  • Зносостійкість котлів, обумовлена використанням у виробництві високоякісних матеріалів і ретельним опрацюванням конструктивних рішень.
  • Тривалий термін служби і низька ймовірність поломки окремих деталей.
  • Відсутність необхідності в складному догляді – обслуговування здійснюється двічі на тиждень і займає близько 10 хвилин.

[/list_bullet][accordion title=”ПРИВАБЛИВІСТЬ СПІВРОБІТНИЦТВА З АЛЬТЕП-ЦЕНТР”]

Комплексний підхід до обслуговування клієнтів Альтеп-центр передбачає здійснення повного циклу робіт, починаючи від підбору ідеальної конфігурації твердопаливного котла і його доставки в будь-який регіон країни, закінчуючи гарантійним і післягарантійним сервісом. При необхідності наші фахівці нададуть будь-яку цікаву інформацію стосовно технічного оснащення продукції, допоможуть визначитися з вибором моделі, а також уточнять терміни доставки замовлення.

Зіткнувшись з необхідністю вибрати твердопаливний котел для опалення будинку, складу або виробничого цеху, пропонуємо вам скористатися послугами нашої перевіреної компанії, яка завоювала довіру у безлічі приватних осіб та власників малого бізнесу в Україні. Чудова якість опалювального обладнання в поєднанні з демократичною ціновою політикою робить придбання в компанії Альтеп-центр надзвичайно вигідною для будь-якого клієнта. Ми працюємо в багатьох регіонах України – Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя і в інших.

Роблячи вибір на користь твердопаливних котлів тривалого горіння від Альтеп-центр, замовники можуть бути впевнені в їх ефективності та відсутності складнощів під час використання. Відмінні експлуатаційні характеристики забезпечуються за рахунок відносної простоти конструкції і наявності сучасної автоматики. Нагрівання повітря, що надходить через грати, відбувається в топці, розташованої всередині малого циліндра – він, в свою чергу, поміщається в великий циліндр і відокремлюється водою, яка нагрівається і віддає тепло.
Залежно від специфіки умов застосування, розмірів опалювального приміщення і індивідуальним вимогам до палива, клієнти можуть вибрати пристрій з потужністю від 15 до 350 кВт. При потребі в організації цілорічного опалення, варто звернути увагу на котли твердопаливні KT-2E-SH і KT-3E-SH пеллетного типу, які мають опцію автоматичного розпалювання.
Важливим плюсом котла є простота управління – лінійка котлів Альтеп-Центр обладнана передовою автоматикою, що забезпечує захист пристрою від перегріву і влучення диму в паливний бункер. Крім опції відключення системи піддуву повітря, система дозволяє легко регулювати температурні показники в різних приміщеннях за рахунок спеціальних контролерів і кімнатних регуляторів. В свою чергу, пожежобезпечність гарантується вбудованими механізмами зниження показників і запобігання температури води в котлі вище 90 градусів.
Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути на сто відсотків упевнені, що зможете за доступною ціною придбати високотехнологічний твердопаливний котел з тими чи іншими характеристиками. При цьому встановити твердопаливні котли можна буде як в котельні, так і в підвальному або підсобному приміщенні.
Важливим аргументом на користь вибору котлів тривалого горіння від Альтеп-центр варто назвати також екологічність наших систем, які відносяться до класу «А» за обсягом шкідливих повітряних викидів. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб навколо будинку не осідала кіптява, а димові гази були прозорими, то наша продукція – краще рішення з точки зору захисту навколишнього середовища і здоров’я людей. Ще одним приємним сюрпризом стане красивий візуальний вигляд, що дозволить перетворити їх на стильний елемент інтер’єру.