Пуско-наладочные работы (монтаж)

ВИКЛИК ФАХІВЦЯ

Набравши номер телефону нашої фірми, Ви можете отримати консультацію фахівця щодо вирішення проблем опалення Вашого будинку, квартири, приміщення або підприємства.

З огляду на доступність енергоресурсів, об’єкт опалення, внутрішні і зовнішні чинники, можна попередньо вибрати варіанти, однак отримати оптимальне рішення на монтаж твердопаливного котла, можна тільки після роботи фахівця безпосередньо на місці.

ПОПЕРЕДНІЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ

Проведення попередніх замірів та розрахунків, дозволяє зорієнтувати замовника в вартості, а також терміни проведення робіт. Узгодження ключових вузлів і систем дозволить максимально наблизити оптимальне рішення для Ваших умов.
При повному комплексі послуг вартість опалювального обладнання обійдеться Вам нижче, ніж при покупці його окремо.

ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ

Один з ключових етапів, від якого залежить ефективність роботи Вашого опалення. Інженери компанії виконують всі проектні роботи якісно і в максимально короткі терміни. Вся проектна документація узгоджується з замовником.

КОМПЛЕКТАЦІЯ ОБЛАДНАННЯМ

«Фортеця ланцюга визначається її слабкою ланкою» – ця мудрість без зайвих коментарів підкреслює важливість застосування виключно якісних матеріалів.
При комплектації обладнанням ми враховуємо особливості системи опалення та інтер’єру приміщення.
Фахівці підприємства підберуть висококласне обладнання, оптимально що поєднує Ваші переваги і можливості.

МОНТАЖ ОПАЛЕННЯ І ПУСКО-НАЛАГОДЖЕННЯ

Всі монтажні роботи проводяться кваліфікованими фахівцями за попереднім погодженням. На всі види монтажних робіт надається гарантія.
Після монтажу системи проводиться її налагодження і контрольний запуск. На цьому етапі перевіряється якість всіх вузлів і з’єднань системи, її функціональність.