Транспортабельні котельні – готове рішення теплопостачання

19.09.2017

Транспортабельні котельні – готове рішення теплопостачання

Ви вирішили перейти на автономне опалення, але в вашому будинку не передбачено спеціального приміщення для установки необхідного обладнання? Або до вашого будинку немає можливості підвести центральну систему опалення? Рішення є! Блочно модульні котельні від «Альтеп-Центр» – відмінний варіант автономного джерела тепла і гарячого водопостачання для житлових будинків, об’єктів соціальної інфраструктури, промислових будівель і споруд.

Що представляє собою модульна котельня?

Блочно-модульна котельня (БМК) – це повністю готова пересувна котельна установка, обладнана всім необхідним для виробництва теплової енергії та гарячої води. Блочно-модульні котельні встановлюють для опалення житлових будинків, дитячих садків, поліклінік, підприємств і організацій, сільськогосподарських, промислових і побутових об’єктів.

Корпус котельні складається з металевого каркаса, який із зовнішнього і внутрішнього боку обшитий проф. листами і утеплений ізоляційним матеріалом.

БМК укомплектовані наступним обладнанням:

 • комплекс твердопаливних котлів ТМ «Altep»;
 • підживлювальні, рециркуляційні насоси і насоси контуру опалення;
 • обладнання для водоочищення;
 • контрольно-вимірювальне обладнання для відстеження всіх параметрів роботи котельні: подачі електроенергії, температури і тиску води;
 • димовідвідні труби.

Блочно-модульна котельня ТМ «Altep» розробляється проектно-конструкторським бюро «Альтеп-Центр» з урахуванням індивідуальних вимог замовника. Установка котлів, їх підключення до тепломеханічної частини і підбір комплектуючих для монтажу виконується фахівцями нашої компанії відповідно до потреб клієнта.

Блочно-модульна котельня поставляється на об’єкт замовника в зібраному вигляді і може бути підключена до системи опалення всього за 1 день.

Які Ви отримаєте переваги при установці блочно-модульної котельні ТМ «Altep» на твердому паливі?

 • Безпека – БМК ТМ «Altep» мають всі необхідні сертифікати та дозволи на введення в експлуатацію.
 • Економія часу при монтажі і пуско-налагоджувальних роботах. Повна заводська готовність дозволяє в короткі терміни підключити БМК ТМ «Altep» до опалювального об’єкту.
 • Оптимальний підбір обладнання – завдяки широкому вибору потужностей БМК ТМ «Altep» в діапазоні від 50 кВт до 2 МВт легко підібрати те устаткування, яке потрібно саме Вам.
 • БМК є енергоефективним і економічно вигідним варіантом теплопостачання. Застосування наших модульних котелень на твердому паливі значно скорочує витрати на тепло.
 • Можливість вибору палива за побажанням власника (дрова, пелети, брикети, вугілля, тріска).
 • Забезпечення високого рівня безпеки і комфорту в зв’язку з автономністю роботи і захищеністю від впливів зовнішнього середовища.
 • Мобільність – при необхідності БМК можна демонтувати і використовувати її на інших об’єктах.

Як правильно підібрати блочно-модульну котельню?

Для того, щоб правильно підібрати БМК необхідно враховувати багато нюансів: характер і призначення об’єкта, площа опалювального приміщення, ступінь його утеплення, тип використовуваного палива і т.д.