Огляд продукції

Огляд блочно-модульної котельні Altep

В цьому році компанія Альтеп-центр запустила новий напрямок у виробництві. Виробництво блочно модульних котелень під своїм брендом, на своїх потужностях.

Огляд котлів Альтеп MAX/BIO UNI

Порівняльний огляд твердопаливних котлів Альтеп MAX / BIO UNI модельний ряд від 100 до 1200 кВт. Котли в базовій комплектації поставляються з автоматичним регулятором горіння і нагнітаючої повітря турбіною. Дізнайтеся все про котли нашого виробництва. Задавайте питання в коментарях, ми з задоволенням на них відповімо.

Огляд котлів Альтеп TRIO/ TRIO UNI(КТ3E/КТ3EN)

Порівняльний огляд твердопаливних котлів Альтеп TRIO / TRIO UNI (КТ3E / КТ3EN) для опалення приміщення від 170 до 2500 кв.м. Котли в базовій комплектації поставляються з автоматичним регулятором горіння і нагнітаючої повітря турбіною. А також Ви можете встановити механічний регулятор тяги котла. Дізнайтеся все про котли нашого виробництва. Задавайте питання в коментарях, ми з задоволенням […]

Огляд котлів Альтеп КТ1E/DUO(КТ2E)

Порівняльний огляд твердопаливних котлів Альтеп КТ1E / DUO (КТ2E) для опалення приміщення від 150 до 2500 кв.м. Котли в базовій комплектації поставляються з автоматичним регулятором горіння і нагнітаючої повітря турбіною. А також Ви можете встановити механічний регулятор тяги котла. Дізнайтеся все про котли нашого виробництва. Задавайте питання в коментарях, ми з задоволенням на них відповімо.

Огляд котлів Альтеп DUO/DUO UNI(КТ2E/КТ2EN)

Порівняльний огляд твердопаливних котлів Альтеп DUO/DUO UNI(КТ2E/КТ2EN) для опалення приміщення від 170 до 2500 кв.м. Котли в базовій комплектації поставляються з автоматичним регулятором горіння і нагнітаючої повітря турбіною. А також Ви можете встановити механічний регулятор тяги котла. Дізнайтеся все про котли нашого виробництва. Задавайте питання в коментарях, ми з задоволенням на них відповімо.

Огляд котлів Альтеп КТ1E и КТ1EN

Порівняльний огляд твердопаливних котлів Альтеп КТ1Е і КТ1ЕN для опалення приміщення від 150 до 350 кв.м. Котли в базовій комплектації поставляються з автоматичним регулятором горіння і нагнітаючої повітря турбіною. А також Ви можете встановити механічний регулятор тяги котла. Дізнайтеся все про котли нашого виробництва. Задавайте питання в коментарях, ми з задоволенням на них відповімо.