Орієнтовна схема підключення твердопаливних котлів Альтеп

УВАГА! Дані схеми не є остаточними. Всі підключення проводяться в індивідуальному порядку.

УВАГА! Котел призначений для роботи в опалювальних системах з водяним контуром, які працюють під тиском не більше 0,2 МПа (2 кгс / см2) і температурою теплоносія не більше 90 ° C.

УВАГА! Забороняється експлуатація котла без застосування запобіжного клапана і (або) групи безпеки котла.

Змонтована система опалення перед підключенням до неї котла, повинна бути ретельно промита проточною водою для видалення з системи механічних частинок, а також піддана гідравлічним випробуванням тиском не менше 2 бар (0,2 МПа) при відключеному розширювальному баку протягом 6-10 годин.

УВАГА! Загальна гарантія на твердопаливні котли не поширюється на функціональні несправності, зумовлені механічними домішками в системі опалення. Фільтри перед котлом необхідно регулярно перевіряти і чистити.

Між промиванням системи, її гідравлічних випробувань і заповненням робочим теплоносієм повинні проходити мінімальні проміжки часу, оскільки незаповнена водою система піддається інтенсивної корозії. З цієї ж причини для видалення води працюючу систему опалення потрібно тільки в разі крайньої необхідності, на мінімально можливі проміжки часу.

Котли можуть працювати в системах опалення як з гравітаційною (природною), так і з примусовою циркуляцією води.

На місцях приєднання котла до системи опалення рекомендується встановити запірну арматуру, щоб при ремонтних роботах не виникала необхідність зливу води з усієї опалювальної системи. Приєднання котла до опалювальної системи необхідно здійснювати за допомогою муфт або фланців. Трубопровід прямої мережевої води необхідно підключити до патрубку прямої мережевої води. Трубопровід зворотної мережної води необхідно підключити до патрубку зворотної мережної води.

УВАГА! На захисних трубах з напрямками вгору і вниз і на циркуляційної трубі не можна встановлювати жодних клапанів, а ці труби треба захистити від замерзання.