Пелетний пальник ALTEP

Пеллетная горелка ALTEP
Пеллетная горелка ALTEP
Пеллетная горелка ALTEP
Пеллетная горелка ALTEP
Пеллетная горелка ALTEP
Пеллетная горелка ALTEP

47 150 грн.212 352 грн.

Пальники призначені для постійного встановлення в корпус або в двері котла.
Пальники підходять для котлів з будь-яким видом палива: вугілля, а також з деякими газовими та масляними котлами, обладнаними камерою згоряння і зольним ящиком. ALTEP доступні в широкому діапазоні потужностей.

Переваги пальника ALTEP

  • установка в двері котла
  • повна автоматизація: запалювання топки, гасіння, очікування тощо.
  • плавна модуляція потужності
  • компактна конструкція
  • високий ККД – понад 94%
  • екологічна – низька емісія вихлопних газів
  • датчик продуктів згоряння PID, кімнатний регулятор, лямбда-зонд
  • можливий дистанційний запуск, гасіння і контроль роботи за допомогою мережі GSM (опція)
  • автоматичне включення пальника після втрати електричного струму
Очистити
Опис

Пелетний пальник Altep – це сучасний і технологічний пристрій для спалювання біомаси.

Пальник оснащено механізмом, який очищає пальник від шлаку і попелу, що утворюється внаслідок спалювання палива.

Розпалювання, спалювання, гасіння та чистка пальника здійснюються автоматично, тобто пальник не вимагає обслуговування. Розпалювання полягає в завантаженні початкової порції і розпалюванні полум’я за допомогою нагрівання палива до температури займання за допомогою встановленої в пальнику запальнички.

Управління спалюванням і гасінням пальника здійснюється з контролера (див. Інструкцію до контролера). Чистка полягає в скиданні залишків після згоряння палива.

Очищення виконується циклічно і сприяє допалюванню палива в повному обсязі, що забезпечує економічність і екологічність експлуатації. Очищення пальника також продовжує термін служби топкової камери пальника.

Дані пальники сумісні з твердопаливними опалювальними котлами, а також з деякими газовими та масляними котлами, обладнаними камерою згоряння і зольним ящиком.

Пальник Altep – це дуже екологічний пристрій, призначений для спалювання палива з поновлюваних джерел, наприклад пелет, кісточок або вівса.

Управління пальником здійснюється за допомогою контролера, який входить до комплекту поставки; плавне регулювання співвідношення паливо-кисень дозволяє налаштовувати потужність пристрою в залежності від потреб. До контролера можна підключати до 4 насосів і до 3 змішувальних клапанів. Він може обслуговувати до 6 датчиків температури (в тому числі датчики системи опалення, гарячої води для побутових потреб, клапана, зворотної подачі, датчики буферного бака). Численні рішення для підвищення зручності, в тому числі датчик продуктів згоряння PID, кімнатний регулятор, лямбда-зонд, зроблять обслуговування і експлуатацію пальника максимально простою та зручною.

Пальник обладнаний численними засобами протипожежного захисту, які в разі аварії або перегріву перекривають подачу палива, а це, в свою чергу сприяє запобіганню поширення вогню і виникнення пожежі. Перебої в електропостачанні не зроблять негативного впливу на пристрій, так як в камеру згоряння подається тільки невелика кількість палива.

Паливо, що поступає в пальник, має зберігатися в герметичному, закритому контейнері, і має транспортуватися за допомогою пристрою подачі зі спіральним вкладишем виробництва Altep, відповідної довжини і потужності.

Конструкція пальника
Конструкція пальника ALTEP

Конструкція пальника ALTEP


Пальник Altep складається з сталевих елементів і електричних частин. Топка і решітка пальника виконані з жаростійкої нержавіючої сталі. Сталь проходить випробування на міцність при температурі понад 1000O C. Труба подавального пристрою виконана з вуглецевої сталі з нанесеним гальванічним покриттям, для запобігання корозії в процесі експлуатації. Конструкція пальника запобігає перегріванню електричних компонентів, що суттєво подовжує термін служби і безаварійність всього пристрою.

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків поки немає.

Будь першим, хто залишив відгук для “Пелетний пальник ALTEP”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вам також може сподобатися…