Умови гарантійного обслуговування

Виробник гарантує відповідність котла вимогам технічної документації при дотриманні споживачем правил експлуатації, вказаних в керівництві.
Гарантійний термін експлуатації:

  • Герметичність теплообмінника котла – 5 років (3 роки гарантії від заводу-виробника і додатково 2 роки, при обов’язковому щорічному платному технічному сервісі після 3 років експлуатації котла).
  • Пальник – 1 рік
  • Блока автоматики управління, вентилятор, шнек подачі палива, мотор-редуктор-1 рік.
  • Теплоаккумулятори – 2 роки.

Вартість додаткового щорічного технічного сервісу -500 грн. + Транспортні витрати.

Замовити послугу технічного сервісу для продовження гарантії Ви можете за номером гарячої лінії «Альтеп- Центру» 0800 30 90 90 або в авторизованому сервісному центрі вашого регіону.

УВАГА! Виробник має право вносити зміни в конструкцію котла в рамках модернізації виробу. Ці зміни можуть бути не відображені в Керівництві, причому головні властивості виробу залишаться без змін.

УВАГА! Вірно заповнена гарантійна форма на сайті виробника, є обов’язковою вимогою для проведення виробником безкоштовного гарантійного ремонту.

ГАРАНТІЙНАЯ ФОРМА

Покупець

Продавець

Монтаж

Користувач позбавляється права на гарантійний ремонт котла, а виробник не несе відповідальності за котел і термін його служби в випадках:

– Відсутність в «Контрольному талоні» котла наступних даних: номера котла, дати покупки, печаток і підписів, даних користувача (ім’я, прізвище, адреса, телефонного номера);

– Порушення правил монтажу, експлуатації, обслуговування, транспортування та зберігання котла, які вказані в «Керівництві по експлуатації»;

– Експлуатація котла в умовах, що не відповідають технічним вимогам;

– Відсутність профілактичного обслуговування;

– Використання котла не за призначенням;

– Внесення в конструкцію котла змін і здійснення доробок, а також використання вузлів, деталей, комплектуючих виробів, не передбачених нормативними документами.

Виробник гарантує можливість використання котла за призначенням протягом терміну служби (за умови проведення, в разі необхідності, післягарантійного технічного обслуговування або ремонту за рахунок споживача).

Гарантія не поширюється на пошкодження, викликані:

– надмірним (вище за номінального) тиском теплоносія;

– атмосферними явищами;

– перепадами напруги в електромережі;

– пожежею, потопом.