Стандарти якості ТМ "Альтеп": Якість випробовування.

15.10.2019

Ви бажаєте, щоб ваш котел працював безперебійно? Вас лякає загроза протікання котла? Герметичний теплообмінник – це запорука того, що ваша оселя буде завжди зігріта.


Для того, щоб бути впевненими у надійності нашого обладнання, ми проводимо випробування готової продукції та перевірки на проміжних етапах. Важливою характеристикою котла, що ретельно перевіряється нашими фахівцями, є герметичність його теплообмінника. Якщо теплообмінник не герметичний – котел не працює.


Методика випробувань котлів базується на правилах побудови і безпечної експлуатації парових котлів з тиском пари не більше 0,07МПА і температури нагрівання води не вище 115°С (НПАОП 0.00 – 1.26 – 96).
Згідно цих правил, випробувальний тиск повинен бути хоча-б у 1,5 рази вищий робочого тиску (не менше 0,2 МПА). Згідно внутрішньої методики компанії «Альтеп–центр» випробувальний тиск складає 0,5 МПА.
Тривалість випробування за правилами повинна бути не менше 10 хвилин. За нашою методикою, випробування проводяться впродовж 30 хвилин за температури води ~ 40° С.
Тобто, котли ТМ « Альтеп» проходять випробування з втричі більшим навантаженням, ніж це передбачають правила.
Гідравлічні випробування котлів проводяться з метою перевірки їх щільності та міцності всіх елементів кваліфікованими спеціалістами. Після того, як робочий тиск буде знижено, проводиться ретельний огляд всіх елементів котла.
Котел вважається таким, що пройшов гідравлічне випробування, якщо немає ознак тріщин, протікань, видимих залишкових деформацій.
Високі стандарти вимог до якості продукції та контроль на всіх етапах виробництва дозволяють нам надавати до продажу продукцію, що надійна, безпечна та ефективна.
Задоволений споживач завжди є нашим пріорітетом. Надійність та безпечність нашого опалення гарантовані та перевірені, щоб дарувати вам безпечне тепло!

Поділитися в соцмережах