Компанія Altep виграла "Кубок Виробників"

22.10.2018

Компанія «Альтеп-Центр» виграла «Кубок виробників»!Протягом 3 місяців в Чернігові проходила «Бізнес-спартакіада’ 2018», в якій приймали участь 4 провідні виробничі підприємства міста. До цього грандіозного заходу було залучено більше 100 співробітників компаній.
В межах спартакіади відбулися змагання з футболу, волейблолу, картингу, драгонботу, пейнтболу та боулінгу. Наша компанія зайняла 1-ше місце в загальному заліку та виграла «Кубок виробників’ 2018»!

«Метою спартакіади було не просто завоювання кубку, а згуртовування співробітників, організація спілкування бізнес-спільноти та пропаганда здорового способу життя», - говорить директор ПП «Альтеп-Центр» Микола Кунденко.
Ми пишаємося своїми співробітниками, які, поряд з виконанням своєї безпосередньої роботи, достойно представляли нашу компанію на змаганнях та продемонстрували гарні результати!
Також дякуємо ТОВ «ПЕТ Технолоджіс Україна», ТОВ «Промсервіс» та ТОВ «Спорттехніка» за можливість приймати участь у спартакіаді та цікаву гру!