Економічне обгрунтування котлів від Альтеп

07.07.2020

На сьогодні в Україні зберігається тенденція до періодичного зростання ціни на енергоносії (електроенергія, природній газ), у той час, як доходи громадян залишаються, скажімо так, на тому ж місці. Тож логічно виникає питання – «А як же економити на енергоспоживанні?» Особливо актуальною ця проблема є для власників приватних будинків, які зазвичай мають більшу площу, ніж квартири, і, відповідно, грошей на їх опалення йде у рази більше. Серйозною альтернативою використання природного газу та електроенергії є такі види твердого палива як вугілля, дрова, торф, відходи деревообробки, пелета, тріска та інші.

У сучасних економічних умовах твердопаливні котли стають все більш популярними:

  • Завдяки вдосконаленню технологій по надійності і ефективності спалювання вони не поступаються газовим котлам.
  • Автоматичний контроль горіння робить простим і зручним використання котла в сучасних системах опалення.
  • Високотемпературне спалювання робить процес горіння максимально ефективним, забезпечуючи повне згорання палива.
  • Переобладнання  існуючих котелень, що працюють на газу, на твердопаливні не вимагає будівництва нових котелень. Досить забезпечити місце зберігання альтернативного палива.
  • При реконструкції існуючих котелень, нові твердопаливні котли встановлюються паралельно газовим, а наявне в котельні тепломеханічне обладнання можна застосувати для нових котлів. Також котел може слугувати як основним джерелом подачі тепла, так і використовуватися як резервний або ж додатковий.

Висока безпека, суттєва економія, здатність автоматизованих котлів Altep працювати навіть при відключеному електроживленні в ручному режимі – все це дозволяють їм виглядати найбільш вигідно в порівнянні з газовими, дизельними і, звичайно ж, електричними котлами, які відразу припиняють виробляти тепло при відключенні електроживлення.

Безпеку та зручність гарантує автоматика, яка також підтримує задану вами за режимом температуру в будинку, то нагріваючи його до заданої температури до потрібного моменту, то знижуючи її в період вашої відсутності. Передбачений в котлах і пріоритетний режим нагріву гарячої води. Можна змінювати і контролювати роботу котла не відвідуючи котельню – з кімнати, за допомогою кімнатного регулятора або віддалено через мережу інтернет.

Автоматика та особливості конструкції котла майже повністю виключають участь людини в процесі опалення та мінімізується його участь в обслуговуванні.

При використанні опалювальних котлів тривалого горіння Altep економічність опалення можна порівняти з економністю газового опалення на ділянках, які розташовані в безпосередній близькості від газових магістралей. Якщо порівнювати традиційні котли на твердому паливі, дизельні котли або електричне опалення, тепло, яке отримується при роботі котлів Altep, є найекономічнішим. ККД роботи таких котлів – 85% і більше, що гарантує повне згорання палива.

Наскільки ж економічно доцільно переходити на твердопаливне опалення розглянемо далі.

Порівняльна таблиця витрат на опалювальний сезон

Вид палива

Од.виміру

Теплотворна здатність, кКал

Ціна од., грн.

Середні витрати на опалювальний сезон на  (168 МКал/)

Загальні витрати на 100 м2

 

 

 

 

Натуральний показник

В грошовому еквіваленті, грн/доба

 

 

Природний газ

м3

8000

8

2242,6

106,79

17940

Електроенергія

кВт/год

864

1,68

16147

161,46

27126

Дрова (W=20%)*

м3

3400

700

14,04

58,5

9828

Вугілля кам’яне (W=10%)*

кг

6450

6200

3,080

113,66

19096

Дерев’яні пелети*

кг

4100

8500

3,038

171,01

28730

 

*- вказана середня вартість.

Ціна на тверде паливо є однією з найнижчих в Україні у порівнянні з іншими енергоносіями, так як воно є традиційним та більш звичним для нашої країни.

Для опалення приватного будинку варто обирати котел саме на твердому паливі торгової марки Altep, так як це класичний, економічний та найзручніший варіант. Він має ряд переваг:

  • Можливість роботи на різних видах твердого палива;
  • Високий ККД;
  • Зручність та простота у використанні;
  • Довгий строк експлуатації.

Котел Altep  – це відмінна інвестиція у вашу енергонезалежність!

Поділитися в соцмережах