З 1 серпня очікується чергове подорожчання електроенергії

28.07.2020

Ціни на електроенергію для підприємств виростуть на 54,6%!

З 1 серпня очікується чергове подорожчання електроенергії. Тариф на послуги з передачі електричної енергії становитиме 240,23 грн/МВт·год. Тариф на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління - 24,75 грн/МВт∙год (без ПДВ).

Середнім промисловим підприємствам потрібно буде додатково витрачати 20-40 тис. грн. на електроенергію щомісячно, великим підприємствам – ще більше.
Звісно, основним джерелом енергоспоживання для промислових підприємств є робота обладнання. Проте, електроенергія також використовується для опалення приміщень, забезпечення гарячого водопостачання.

В таких умовах ПП «Альтеп-Центр» пропонує ефективне рішення, яке дозволить забезпечити теплопостачання підприємств, здійснити акумулювання тепла і, головне, забезпечити ЕКОНОМІЮ на опаленні приміщень.
Спеціально для промислових підприємств та державних об’єктів ми пропонуємо широкий вибір твердопаливних котлів потужністю до 1,5 Мвт, з ручним завантаженням палива та автоподачею, на різних видах твердого палива. Також пропонуємо бункера для палива, теплоакумулятори, пальники.
За допомогою твердопаливних котлів можна забезпечити теплом виробничі приміщень, підігрівати воду як для господарських потреб, так і для потреб підприємств. Теплоакумулятори дозволять акумулювати надлишкове тепло з системи опалення, або з іншого додаткового джерела (геліосистем, теплових насосів). Потім це тепло виділяється до системи опалення, відповідно до потреби. Таким чином Ви зможете забезпечити ефективну та економну роботу Вашого бізнесу!

Твердопаливний котел торгової марки Альтеп – це відчутна економія вашого бюджету. Наші спеціалісти індивідуально підберуть опалювальне обладнання згідно Ваших потреб та побажань.

Поділитися в соцмережах