Соціальний проект Альтеп-Центр: "Ти - жінка"

13.02.2020

Ти – жінка. Відчувай. Надихай. Мрій!
Це соціальний проект, направлений на розвиток у жінок Чернігівщини особистого ставлення до себе як до багатогранної особистості!

В сучасному світі жінці відведено особливу роль. Будучи Берегинею домашнього вогнища, жінка набула прав, рівних з чоловіками. Така гендерна рівність передбачає просування прав жінки на ринку праці, її представленність у політиці, участь у підприємництві. Жінку визнають як багатогранну особистіть, що є дуже важливим для прекрасної статі!

Разом з тим, активна участь у політичних і економічних процесах, не звільняє жінку від її основного призначення: бути господиною в домі, люблячою та дбайливою мамою, ніжною та цікавою дружиною. Як справитися з усіма завданнями, бути активною та діловою і при цьому залишатися цікавою особистістю? Ця проблема останнім часом стала актуальною для багатьох українських жінок.

Першим кроком до підтримки жінки як багатогранної особистості стало впровадження на підприємстві "Альтеп-Центр" Проекту жіночого розвитку "Лілея".
Метою проекту є розвиток жінок-співробітниць як професіоналів, громадських діячів, як особистостей, які мають чіткі цілі, особисте хобі та орієнтовані на саморозвиток, для підвищення рівня внутрішньої мотивації, самооцінки, задоволенності від роботи та продуктивності праці.

Висока зацікавленість проектом співробітниць та суспільства – особливо жінок-підприємниць Чернігівщини, спонукала нас до розвитку проекту у новому, більш широкому форматі.
Проект «Ти – жінка. Відчувай. Надихай. Мрій» створений «Альтеп-Центр» спільно з відомою чернігівською дизайнеркою сучасного одягу Оленою Хрустицькою. Проект направлений на розвиток у жінок Чернігівщини особистого ставлення до себе як до багатогранної особистості: професіоналу, людини з власним хоббі, активного громадянина, та, найголовніше – жінки.

Ми хочемо показати, що справляючись з великим обсягом соціальної та професійної відповідальності, жінка може розвивати у собі жіночність, мудрість, естетику, духовність – ту потужну енергетику, якою вона надихає на звершення весь світ.
Першим кроком проекту є створення фотосесїї, ідеєю якої є поєднання жіночої естетики та професійного оточення в умовах виробництва.

До проекту долучилися професіонали:
Ruslan Rusov (відео);
Оля Короткова (фото);
Yulia Nadtochiy (макіяж);
Студія краси "Зефір" (зачіска);
Медіапартнер - Деснянская Правда.
Дякуємо всім за участь та підтримку!

Поділитися в соцмережах